سامانه پاسخگویی آنلاین(گفتینو)

با توجه به شرایط ویژه بدلیل شیوع بیش از پیش ویروس کرونا، به منظور به حداقل رساندن مراجعات حضوری دانشجویان و به حداکثر رساندن سرعت پاسخگویی به سوالات و رسیدگی به درخواست‌های اداری دانشجویان، امکان پشتیبانی از طریق گفتگوی آنلاین با کارشناسان حوزه‌های مختلف دانشگاه فراهم شد. دانشجویان گرامی می‌توانند، برای استفاده از این امکان، هم در سایت اصلی دانشگاه و هم در سایت سامانه آموزش مجازی، روی آیکن قرار گرفته شده در گوشه پائین سمت راست کلیک کنند. لازم به ذکر است کلیه کارشناسان، تنها در ساعات اداری (شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 تا 12) از طریق این سامانه پاسخگوی دانشجویان خواهند بود.
Responsive Image

دانشجویان عزیز، می‌توانند پیگیری کلیه درخواست‌های مربوط به مشکلات آموزشی مانند انتخاب واحد، حذف درس/ترم، نحوه استفاده از سامانه آموزش مجازی، امور فارغ التحصیلی، صدور دانشنامه/گواهی موقت، نظام وظیفه، کمیسیون موارد خاص، ثبت و دفاع پروپوزال و پایان نامه، امور دانشجویی (از قبیل درخواست وام، خوابگاه، اتوماسیون تغذیه)، تسویه حساب با کتابخانه مرکزی، تائید پایان نامه و غیره را بدون نیاز به مراجعه حضوری و صرفاً از طریق این سامانه انجام نمایند.

دانشجویان گرامی،

  • تنها زمانی که سوال یا درخواستی دارید از این سامانه استفاده کنید.
  • هنگام پر کردن فرم حتما دانشکده یا بخش مورد نظر را انتخاب نمائید. پس از آن سوال خود را بصورت تایپی یا ضبط صدا ارسال کنید.
  • سعی کنید سوالات و درخواست‌های خود را صرفاً از طریق این سامانه پیگیری کنید و از راههای قبلی (مثل مراجعه حضوری، تلفن، واتسپ و غیره) استفاده نکنید.
 

واحدهای تحت پوشش سامانه تا کنون

      مصاحبه داوطلبان آزمون دکتری

     دانشکده زبان و ادبیات

      دانشکده علوم انسانی و اجتماعی

      دانشکده علوم پایه

      دانشکده علوم پایه و فنی بیجار

      دانشکده کشاورزی

      دانشکده منابع طبیعی

      دانشکده مهندسی

      دانشکده هنر و معماری

      واحد بین‌الملل  (International Students)

      مدیریت امور آموزشی کارشناسی (آموزش کل)

      مدیریت تحصیلات تکمیلی

      کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد

      امور دانشجویی

      معاونت آموزشی

      مدیریت فناوری اطلاعات

      صندوق رفاه

 
هم اکنون حدود ۸۰ نفر از کارشناسان دانشگاه در این سامانه آماده پاسخگویی به سوالات و درخواست‌های دانشجویان می‌باشند. درخواست شما ابتدا به کارشناس مسئول آن دانشکده یا واحد ارسال می‌شود. بسته به محتوای درخواست، پرسش توسط ایشان پاسخ داده می‌شود یا به کارشناس مربوطه ارجاع داده می‌شود. 

بازخورد

Responsive Image
Responsive Image