21 06 2022

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان از ثبت نام ۱۱۵ کارمند و ۵۷ عضو هیات علمی برای اردوی مشهد خبر داد و گفت: زائران به صورت قرعه‌کشی از بین این افراد انتخاب خواهند شد.

ثبت نام ۱۱۵ کارمند و ۵۷ عضو هیات علمی برای اردوی مشهد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، حجت‌الاسلام عباسعلی فرهنگیان در قرعه‌کشی اردوی مشهد مقدس برای کارکنان و اساتید دانشگاه، اظهار کرد: در حرم هریک از معصومین خدا، تعدادی از فرشتگان الهی مامور هستند که زائران را پاک وارد حرم کنند که این مهم در روایات بیان شده است.
به گفته وی برای این برنامه از یک ماه پیش برنامه‌ریزی شده و هتل مورد نیاز برای این افراد رزرو و هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان به هزینه این سفر اشاره و عنوان کرد: هزینه اقامت چهار روزه در مشهد مقدس برای هر خانواده ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است که ۲میلیون و ۱۳۰ هزار تومان آن توسط دانشگاه و نهاد رهبری پرداخت خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه هدف اصلی این سفر، زیارت است، تصریح کرد: زیارت گرچه هدف اصلی است اما اجباری نبوده و برای این سفر ۴ روزه برنامه‌های تفریحی زیادی برای زائران در نظر گرفته شده است. 
وی با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان این سفر افزود: ۱۱۵ کارمند و ۵۷ عضو هیات علمی برای این اردو ثبت نام کرده‌اند که مطابق با سهمیه پذیرش نیست و به همین دلیل زائران به صورت قرعه‌کشی از بین این افراد انتخاب خواهند شد.

سایر تصاویر