18 07 2022

میزبانی دانشگاه کردستان برای برگزاری آزمون عملی ورودی رشته تربیت ‎بدنی و علوم ورزشی در سال 1401

مدیر گروه تربیت‎ بدنی و علوم ورزشی از میزبانی دانشگاه کردستان برای برگزاری آزمون عملی ورودی رشته تربیت ‎بدنی و علوم ورزشی در سال 1401 خبر داد. 
این آزمون از روز چهارشنبه تا شنبه مورخ 29 تیر الی 1 مرداد ماه برای 1607 متقاضی، در دو گروه آقایان (چهارشنبه و پنجشنبه) و خانم‌ها (جمعه و شنبه) به‌ ترتیب حروف الفبای خانوادگی (آقایان: چهارشنبه صبح از حرف "الف" تا "چ" و چهارشنبه عصر از حرف "ح" تا "س"  و بنجشنبه صبح از حرف "ش"تا "ق"  و پنجشنبه عصر از حرف "ک" تا "ی") و (خانم‌ها: جمعه صبح از حرف "الف" تا "چ" و جمعه عصر از حرف "ح" تا "س" ، برای شنبه صبح از حرف "ش"تا "ق" و عصر شنبه از حرف "ک" تا "ی") در دانشگاه کردستان برگزار خواهد شد.

متقاضیان می‌‎توانند جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه به سایت پژوهشگاه تربیت‎ بدنی و علوم ورزشی ایران (https://ssrc.ac.ir) و صفحه اینستاگرامی گروه تربیت‎ بدنی و علوم ورزشی دانشگاه کردستان (UOK.SPORT@) مراجعه نمایند.
آدرس محل برگزاری آزمون: بلوار پاسداران - شهرک قرادیان - درب شرقی دانشگاه کردستان (روبه‌روی پمپ بنزین آرمان) - سالن‌های ورزشی شماره 3 و 4 دانشگاه کردستان - تلفن: 08733664800 الی 8 و داخلی 2288