11 05 2022

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه کردستان با مسئولین دانشگاه در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد.

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه کردستان با مسئولین دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه کردستان با مسئولین دانشگاه سه‌شنبه ۲۰ اردیبهشت در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزار شد.
در این جلسه اعضای شورای صنفی و دانشجویان به بیان مشکلات و مطالبات خود پرداخته و مسئولین حاضر در این جلسه به تمامی سوالات مطرح شده  پاسخ دادند.
در این دیدار دکتر محمد رزاقی اظهار داشت: دانشجویان باید اخلاقیات انسانی را در مواجهه با مشکلات و مسائل مختلف رعایت کنند.
به گفته معاونت آموزشی دانشگاه کردستان، سامانه گفتینو در ایامی که ارتباط حضوری بین دانشجو و دانشگاه اندک شده بود ایده بسیار خوبی بود که خوشبختانه ما یکی از دانشگاه‌های پیشرو در این زمینه بودیم و  سرعت پاسخ به دانشجویان توسط کارشناسان در این سامانه بسیار عالی بود. 

دکتر رزاقی عنوان کرد: ما در تلاشیم که ارتباط حضوری دانشجو با آموزش کل را به صفر رسانده و تمام امورات اداری این بخش را آنلاین انجام دهیم.
وی در پاسخ به سوال یکی از دانشجویان که تعداد بالای دانشجویان در برخی کلاس‌ها را مطرح کرده بود، خاطر نشان کرد: در برخی از کلاس‌ها به صلاحدید استاد مورد نظر کلاس‌های با بیش از ۴۵ دانشجو یا به دو گروه تقسیم خواهند شد و یا با تعداد بالای دانشجو برگزار می شود و این موضوع بسته به شرایط زمانبندی اساتید نیز دارد.
در ادامه نیز دکتر خالد احمدزاده با بیان اینکه قطعا در دانشگاه مشکلات بسیاری وجود دارد، عنوان کرد: خود را متعهد و ملزم می‌دانیم تا در رفع تمام مشکلات دانشگاه تلاش کنیم زیرا ما این مسئولیت را پذیرفته‌ایم و باید پاسخگوی دانشجویان باشیم.
معاونت اداری و مالی دانشگاه کردستان افزود: تکریم ارباب رجوع در دانشگاه کردستان بسیار اهمیت دارد و ما انتظار داریم رابطه مبتنی بر احترام مابین کارمندان و هیأت علمی و دانشجویان در جریان باشد.
وی همچنین تصریح کرد: انتقاد سازنده کمک‌کننده بوده و مانند هدیه‌ای است که شخص را در مسیر کاری خود سریعتر و موفقتر به پیش هدایت می‌کند. 
دکتر احمدزاده عنوان کرد: ما مایل هستیم جلسات شورای صنفی در آینده نیز ادامه داشته باشد تا مشکلات دانشگاه مطرح شده و در جهت رفع آن تلاش کنیم زیرا تمام تلاش مجموعه دانشگاه رفع موانع و مشکلات است.
در این جلسه همچنین دکتر روشن‌ خوشنوازی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه و ابراهیم سلیمانی مدیرامور دانشجویی به مطالبات دانشجویان پاسخ‌هایی را دادند. 

سایر تصاویر