28 07 2022

33 نفر از دانشجویان دانشگاه کردستان در المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال 1401 موفق به کسب رتبه شدند.

افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه کردستان در مرحله اول بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال 1401

بر اساس نتایج اعلام شده از طرف مرکز المپیاد علمی دانشجویی سازمان سنجش آموزش کشور، 33 نفر از دانشجویان دانشگاه کردستان در مرحله اول بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در سال 1401 موفق به کسب رتبه شده‌اند که پنج نفر از آنان حائز رتبه اول شده‌اند. حوزه معاونت آموزشی و نیز گروه امور حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه کردستان، کسب این موفقیت را به دانشجویان عزیز برگزیده، خانواده و استادانشان تبریک عرض می‌نماید و از خداوند منان سلامتی، شادکامی و موفقیت‌های بیشتر را برای این عزیزان آرزو می‌کند.

دانشجویان عزیز لازم است به نکات ذیل توجه فرمایند:
 1- مرحله نهایی بیست و هفتمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در صبح و بعدازظهر روز جمعه چهارم شهریور سال 1401 در دانشگاه های واقع در مراکز مناطق ده‌ گانه کشور شامل پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور، دانشگاه شهید بهشتی، دانشگاه مازندران-بابلسر، دانشگاه تبریز، دانشگاه بوعلی سینا-همدان، دانشگاه رازی-کرمانشاه، دانشگاه اصفهان، دانشگاه شیراز، دانشگاه شهید باهنر کرمان، دانشگاه فردوسی مشهد و دانشگاه شهیدچمران اهواز برگزار می شود.
 2- آزمون مرحله نهایی المپیاد در یک روز و مطابق با برنامه زمان بندی درج شده در درگاه مرکز المیپاد علمی دانشجویی کشور برگزار خواهد شد.
3- ضروری است هر یک از راه یافتگان به مرحله نهایی برای انتخاب شهر محل آزمون، یا رشته المپیاد (مخصوص داوطلبانی که اجازه شرکت در المپیاد رشته سلول های بنیادی و مهندسی بافت به جای رشته اصلی خود را دارند) بر اساس پیامکی که متعاقباً ارسال خواهد شد، اقدام نمایند.
 4- شرکت‌کنندگان در هر یک از رشته‌های «شـیمی»، «زیست شناسی»، «مهندسی شـیمی»، «مهندسی صنایع»، «مهندسی مواد و متالورژی»، «مهندسی کشاورزی(زراعت و اصلاح نباتات)»، «مهندسی برق» و «مهندسی مکانیک» در صورت علاقه مندی می توانند به جای شرکت در المپیاد رشته اصلی خود، در المپیاد رشته «سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت» شرکت کنند.
5- برای دانشجویانی که نسبت به انتخاب شهر محل آزمون خود در بازه زمانی تعیین شده اقدام نکنند، کارت ورود به جلسه آزمون صادر نمی‌شود و امکان شرکت در المپیاد را نخواهند داشت.
  
گروه امور حمایت از استعدادهای درخشان دانشگاه کردستان