19 06 2022

اختتامیه "ضیافت اندیشه اساتید" با موضوع اخلاق آموزش و با حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان برگزار شد.

اختتامیه "ضیافت اندیشه اساتید" برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، این کارگاه که با حضور حجت الاسلام سید علی اکبر حسینی قلعه‌بهمن از روز پنج‌شنبه آغاز شده بود، امروز به کار خود پایان داد.
حجت الاسلام پورذهبی، نماینده ولی فقیه در استان کردستان در اختتامیه این نشست، ضمن اشاره به توانمندی‌های استان و ضرورت ورود اساتید دانشگاه به این حوزه‌ها، اظهار کرد: آگاهی‌بخشی بخش مهمی از کار اساتید است و باید از فعل و انفعالات دانشگاه در جریان باشند و در ارتباط با دانشجو، آگاهی‌بخشی را مدنظر قرار دهند.
وی با اشاره به اینکه فضای مجازی در کشور ما خیلی جولان می‌دهد، افزود: فضای مجازی اتفاقاتی را که بر اساس خطای انسانی رخ میدهد بزرگنمایی و در واقع به صورت هدفمند مدیریت می‌کند.
نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به اینکه لیدر انقلاب دانشگاهیان بودند، از اساتید دانشگاه خواست در حوزه‌های اجتماعی ورود کنند و نقش خود را در این رابطه ایفا کنند.
وی بر تاثیرگذاری این دوره‌ها و ضرورت تداوم آنها در دانشگاه تاکید کرد و گفت: راه‌های زیادی برای کسب امتیازات فرهنگی برای اساتید وجود دارد اما بدون شک تاثیر این دوره‌ها با ایجاد سرفصل‌ها و مطالب جدید بیشتر خواهد بود.
در ادامه حجت الاسلام عباسعلی فرهنگیان، مسئول دفتر نهاد نمایندگی رهبری نیز بر ضرورت برگزاری و ادامه این جلسات اشاره کرد و گفت: از پیشنهادات و انتقادات شرکت‌کنندگان برای برگزاری بهتر این جلسات استقبال می‌کنیم.

سایر تصاویر