دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
انتصاب عضو هیات علمی دانشگاه کردستان به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان
شنبه، 18 دی 1400
انتصاب عضو هیات علمی دانشگاه کردستان به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان
دکتر جمال سلیمی عضو هیات علمی دانشگاه کردستان از سوی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، طی حکمی از سوی سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و رئیس بنیاد ملی نخبگان، دکتر جمال سلیمی عضو هیات علمی دانشگاه کردستان به عنوان رئیس بنیاد نخبگان استان کردستان منصوب شد.

متن حکم به شرح زیر است؛

جناب آقای دکتر جمال سلیمی

سلام علیکم

نظر به ضرورت تمهید و تسهیل شکوفایی و ثمربخشی نخبگان عزیز در استان کردستان و ایجاد و تقویت همفکری و همکاری میان نخبگان و مسئولان آن استان و با توجه به مراتب علمی، تعهد و کارآمدی که از آن برخوردارید، جنابعالی را به عنوان سرپرست بنیاد نخبگان استان کردستان منصوب می‌نمایم.

شایسته است با اتکال به خداوند متعال در چارچوب اساسنامه بنیاد ملی نخبگان، آیین نامه تاسیس و اداره بنیاد نخبگان استان و مصوبات هیات امنای بنیاد و با بهره‌مندی از مشاورت نخبگان و صاحبان استعدادهای برتر در سطوح مختلف، به هماهنگی امور مربوط به نخبگان و کمک به شناسایی و شکوفایی استعدادهای برتر و پشتیبانی از تلاش‌های ذی‌قیمت انان با استفاده بهینه از توانمندی های گسترده و ارزشمند استان هم راستا با سیاست‌ها و راهبردهای دولت سیزدهم همت گمارید.

بدیهی است استاندار محترم و روسا و مدیران محترم دانشگاه‌ها و مراکز علمی، فرهنگی و صنعتی استان همکاری شایسته را با جنابعالی مبذول خواهند داشت.

توفیق جنابعالی را در انجام این مسئولیت خطیر از خداوند متعال خواستارم.

بدینوسیله از زحمات جناب آقای دکتر امیرعلی صادقی و خدمات ارزنده ایشان در دوران تصدی مسئولیت، کمال تشکر بعمل می‌آید.

 

 

سورنا ستاری

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و

رئیس بنیاد ملی نخبگان

 
منبع: روابط عمومی
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار