دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
صداقت و اخلاص شهید سلیمانی یاد او را در دل‌ها ماندگار کرد
سه‌شنبه، 14 دی 1400
صداقت و اخلاص شهید سلیمانی یاد او را در دل‌ها ماندگار کرد
مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان ضمن اشاره به صفات اخلاقی شهید سلیمانی، گفت: صداقت و اخلاص شهید سلیمانی یاد او را در دل‌ها ماندگار کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، حجت الاسلام عباسعلی فرهنگیان امروز در همایش پیاده روی و ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه کردستان به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، ضمن اشاره به آیاتی از قرآن در رابطه با اهمیت عمل صالح، اظهار کرد: اراده خدا بر این تعلق گرفته است که کسانی که ایمان بیاورند و عمل صالح انجام بدهند محبت انها را در قلوب مردم حاکم کند و مانع فراموشی آنها شود.

وی در ادامه به جایگاه نیکوکاران نزد خدا اشاره کرد و افزود: خداوند در سوره مریم میفرماید همانا آنان که به خدا ایمان آوردند و نیکوکار شدند خدای رحمان آنها را محبوب می‌گرداند.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه کردستان آرامش را نتیجه ایمان و باور به خدا دانست و عنوان کرد: عمل صالح عملی است که هم حسن فعل و هم حسن فاعل داشته باشد و بر این مبنا سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اهل ایمان و عمل صالح و محبوب بود.

وی ضمن اشاره به صفات اخلاقی شهید سلیمانی، گفت: صداقت و اخلاص شهید سلیمانی یاد او را در دل‌ها ماندگار کرد.

حجت الاسلام فرهنگیان با تاکید بر ضرورت معرفی این شخصیت برجسته به جوانان، ادامه راه ایشان را موجب رستگاری جوانان و پیشرفت کشور دانست.

لازم به ذکر است؛ امروز به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی همایش پیاده‌روی و ادای احترام به شهدای گمنام دانشگاه کردستان با حضور مسئولان این دانشگاه برگزار شد.

 
منبع: روابط عمومی
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار