دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
اختتامیه دوره آموزشی شمس در دانشگاه کردستان برگزار شد
چهارشنبه، 8 دی 1400
اختتامیه دوره آموزشی شمس در دانشگاه کردستان برگزار شد
دوره آموزشی سه روزه شمس با حضور جمعی از علاقمندان سردار قاسم سلیمانی به کار خود در دانشگاه کردستان پایان داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، علی احمدی عصر امروز در آیین اختتامیه دوره آموزشی شمس( شاگردان مکتب شهید سلیمانی) که در کردستان برگزار شد، اظهار داشت: با هدف تبیین شخصیت معنوی و اجتماعی شهید سردار سلیمانی دوره آموزشی شمس در دانشگاه کردستان برگزار شد.

مسول بسیج دانشجویی دانشگاه کردستان با اشاره به اینکه در آستانه سالگرد شهادت شهید سلیمانی قرار داریم گفت: معرفی زوایای زندگی و خدمات این سردار دلیر به جامعه ضروری است.

وی آمریکا را سرشبکه استکبار دانست و افزود: با نقش آفرینی شهید سلیمانی در عرصه نبرد عمق راهبردی انقلاب به آمریکای جنایتکار به اثبات رسید.

احمدی دی ماه را یادآور روزهای تاریخی انقلاب دانست و گفت: 13 دی ماه سالروز شهادت شهید سلیمانی و نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با امام امت از روزهای فاخر و ماندگار تاریخ انقلاب اسلامی است.

در ادامه این اختتامیه معاون فرهنگی دانشگاه کردستان گفت: شهید سردار سلیمانی که در دوران دفاع مقدس قهرمان ملی بود، پس از پیروزی در مقابل فتنه های بزرگ به قهرمان فراملی در جهان بدل شد.

خوشنوازی ضمن گرامیداشت سالگرد شهید سلیمانی افزود: آن سردار شهید پهلوان بود و از سجایای اخلاقی ارزشمندی برخوردار بود.

وی پهلوانانی مانند رستم، آرش و آریوبزن را از اسطوره های تاریخ ایران زمین دانست و گفت: بدون شک یاد و خاطره شهید سردار سلیمانی و مجاهدت های آن شهید به عنوان اسطوره ای در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

لازم بذکر  است، دوره آموزشی شمس که به مدت سه روز در دانشگاه کردستان برگزار شد شاخصه های مدیریتی و نظامی، عرفانی ، معنوی و مردمی و اجتماعی شهید تبیین شد.

در پایان دوره آموزشی از نفرات برتر تجلیل و قدردانی شد.

 
منبع: روابط عمومی
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار