دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
اخذ مجوز سه رشته تحصیلی دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد در دانشگاه کردستان
چهارشنبه، 24 شهریور 1400
اخذ مجوز سه رشته تحصیلی دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد در دانشگاه کردستان
رئیس دانشگاه کردستان از اخذ مجوز سه رشته دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد در این دانشگاه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، رحمت صادقی رئیس دانشگاه کردستان امروز چهارشنبه 24 شهریورماه 1400 در خصوص فرآیند اخذ مجوز این سه رشته تحصیلی اظهار داشت: شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در آخرین جلسه خود با پذیرش دانشجو توسط دانشگاه کردستان و در سه رشته تحصیلی در مقاطع دکتری تخصصی و کارشناسی ارشد موافقت به عمل آورد .
وی ادامه داد: مجوز دکتری تخصصی مهندسی برق گرایش الکترونیک، دکتری تخصصی جامعه شناسی گرایش جامعه شناسی فرهنگی و کارشناسی ارشد علوم و مهندسی آب گرایش منابع آب برای دانشگاه کردستان صادر شده است.
رئیس دانشگاه کردستان اضافه کرد: پس از پیگیری‌های مستمر در طول یکسال گذشته بالاخره موفق به اخذ رشته‌های مذکور برای دانشگاه کردستان شدیم و امیدواریم در آینده نیز بتوانیم با توجه به نیاز دانشجویان، رشته های جدید را در دانشگاه راه‌اندازی کنیم.
وی با بیان اینکه اخذ رشته های جدید در دانشگاه کردستان، می تواند به توسعه و شکوفایی استان کمک کند ، بیان داشت: اخذ رشته های جدید براساس تربیت نیروی انسانی و نیاز جامعه شکل گرفته است.
صادقی در پایان افزود: دانشگاه کردستان به عنوان دانشگاه مادر و بزرگترین مرکز آموزشی استان کردستان خود را موظف می‌داند با ارتقای کمیت و کیفیت فعالیت‌های خود در راستای تربیت دانشجویان اقدام کند.
 
منبع: روابط عمومی
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار