دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
اولین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه کردستان برگزار شد
شنبه، 13 شهریور 1400
اولین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه کردستان برگزار شد
اولین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آموزشی (بتا) دانشگاه کردستان با حضور اعضای این شورا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، روز شنبه 13 شهریورماه 1400، اولین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آموزشی (بتا) دانشگاه کردستان با حضور اعضای این شورا و به صورت مجازی و حضوری در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد.
محمد رزاقی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه کردستان به ضرورت و اهمیت تشکیل این شورا اشاره کرد و افزود: خوشبختانه با پیگیری های انجام شده دانشگاه کردستان در جمع دانشگاه های کشور که در راستای بازنگری و توسعه آموزشی فعالیت می کنند، قرار گرفت.
وی برنامه‌ریزی و تداوم جلسات این شورا را مهم دانست و اظهار کرد: با تدوین آیین نامه شورا ، برنامه‌ریزی صحیح و برگزاری جلسات هماهنگ می توان به هدف های تعیین شده در این جهت دست پیدا کرد.
آزاد همتی مدیر برنامه‌ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه کردستان به اهمیت ارتقاء رتبه آموزشی دانشگاه در سطح کشور اشاره نمود و در ادامه سخنان خود افزود: می توان با ایجاد کمیسیون و کارگروه های تخصصی و نظارت بر برنامه ها، در این حوزه به هدف‌های تعیین شده به آسانی رسید.
همتی به برخی از وظایف این شورا اشاره کرد و گفت: بررسی و ایجاد رشته های جدید، اصلاح و بازنگری رشته های موجود تحصیلی، نظارت بر برنامه های درسی، بررسی اجرای رشته آموزشی به روش خاص، سیاست‌گذاری برنامه های عملیاتی دانشکده ها، بررسی و انجام اقدامات جهت توسعه گروه های آموزشی و سیاست گذاری جهت بهبود کیفیت آموزش در دانشگاه از مهم ترین وظایف و اختیارات این شورا است.
دکتر رحمت صادقی، دکتر رزاقی، دکتر همتی، دکتر خرمیان، دکتر حسامی نقشبندی، دکتر ولی پور، مهندس ضیاءالدینی، دکتر غلامی، دکتر شیخ الاسلامی، دکتر احمدی، دکتر کوشش صبا و آقای محمدی اعضای شرکت کننده در این شورا بودند.
 
منبع: روابط عمومی
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار