دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
رسالت آموزشی مهم ترین هدف دانشگاه است
شنبه، 13 شهریور 1400
رسالت آموزشی مهم ترین هدف دانشگاه است
رئیس دانشگاه کردستان رسالت آموزشی را مهم ترین هدف دانشگاه کردستان دانست.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، رحمت صادقی روز شنبه 13 شهریورماه 1400، در اولین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه آموزشی (بتا) دانشگاه کردستان که با حضور اعضای این شورا و به صورت مجازی و حضوری در سالن جلسات حوزه ریاست دانشگاه برگزار شد گفت: دانشگاه به عنوان یک مرکز فرهنگی و آموزشی رسالت و هدف های مشخصی دارد که مهم ترین آنها رسالت آموزشی است.
وی به فعالیت حوزه آموزشی در دانشگاه کردستان اشاره کرد و افزود: حوزه آموزش که مهم ترین حوزه دانشگاه کردستان است باید گسترش داده شود بخصوص در حوزه تحصیلات تکمیلی که یک فرصت مناسب و ارزنده است و باید از آن به نحو احسن استفاده کرد.
صادقی، تربیت نیروی انسانی توانمند را از دیگر اهداف دانشگاه دانست و اظهار کرد: دانشگاه کردستان باید به دنبال تاسیس و توسعه رشته های باشد که جامعه به نیروی انسانی در آن زمینه احتیاج دارد و این افراد بتوانند نیاز جامعه را تامین کنند.
رئیس دانشگاه کردستان با اشاره به اقدامات مناسبی که این شورا می توانند در زمینه توسعه و اصلاح رشته های آموزشی داشته باشند، عنوان کرد: کارکرد اصلی این شورا ایجاد و تاسیس رشته های جدید با توجه به نیاز جامعه و بازبینی و اصلاح رشته های موجود است.
وی ادامه داد: شورای برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه کردستان یکی از مهم ترین شوراهای دانشگاه است و کسانی  که در این شورا عضویت دارند افرادی توانمند و کوشا هستند و فعالیت آنها، نوید‌دهنده اتفاقات مناسب و خوبی در دانشگاه کردستان است.
 
منبع: روابط عمومی
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار