دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
اطلاعیه
شنبه، 18 اردیبهشت 1400
اطلاعیه
قابل توجه داوطلبان و شرکت کنندگان در انتخابات شورای صنفی-رفاهی دانشجویان دانشگاه کردستان - اردیبهشت 1400
برابر ماده 10 شیوه نامه اجرایی شوراهای صنفی دانشجویان کشور، داوطلبان می توانند به مدت 3 روز کاری نسبت به تبلیغات و معرفی دیدگاه ها و برنامه های کاری خود اقدام نمایند.
1- داوطلبان نهایی انتخابات شورای صنفی می توانند از روز شنبه مورخ 1400/2/18 لغایت ساعت 24 روز دوشنبه مورخ 1400/2/20 در چارچوب مقررات مربوطه تبلیغ نمایند.
2- با عنایت به تعطیلی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی تبلیغات داوطلبان در بستر فضای مجازی بوده و دانشجویان ساکن در سراها(تحصیلات تکمیلی) می توانند در سرا و در چارچوب مقررات و در مکان مشخص (تابلو اعلانات) نسبت به معرفی و طرح برنامه ها و... اقدام نمایند.
3- داوطلبان و طرفداران آنان، به هیچ وجه مجاز به تبلیغ علیه داوطلب دیگر نبوده و تنها می توانند شایستگی های خود و یا داوطلب مورد نظرشان را مطرح نمایند و هرگونه هتک حرمت و حیثیت داوطلبان ممنوع بوده و با متخلفان طبق مقررات برخورد خواهد شد.
4- انتخابات از ساعت 9 صبح روز سه شنبه مورخ 1400/2/21 شروع و تا پایان ساعت 17 همان روز ادامه خواهد داشت.
5- نحوه رای گیری به صورت الکترونیکی بوده و دانشجویان می توانند با مراجعه به آدرس vclass.uok.ac.ir وارد درس شورای صنفی شده و در انتخابات دانشکده و یا خوابگاه شرکت نمایند.
6- انتخابات به صورت آزمون طراحی شده و دانشجویان می توانند با نام کاربری و رمز ورود فعلی خود در سامانه مودل وارد شده و به کاندیدای مورد علاقه حود رای دهند.
7- دانشجویان ساکن در سراهای دانشجویی علاوه بر شرکت در انتخابات دانشکده محل تحصیل، می توانند به داوطلبان مورد علاقه خود به تفکیک جنسیت (سرای خواهران و برادران) رای دهند.
 
منبع: کمیته اجرایی انتخابات شورای صنفی دانشجویان
 
برچسب‌ها:

ویژه

 
پورتال اخبار