دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
برگزاری نشست مشترک دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان با دپارتمان هنر و ارتباطات دانشگاه آویرو پرتغال
شنبه، 11 مرداد 1399
برگزاری نشست مشترک دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان با دپارتمان هنر و ارتباطات دانشگاه آویرو پرتغال
نشست مشترک دانشکده هنر و معماری دانشگاه کردستان با دپارتمان هنر و ارتباطات دانشگاه آویرو پرتغال با حضور مسؤولین و تعدای از اعضای هیات علمی این دانشکده در روز چهارشنبه مورخه 1399/05/09 ساعت 13:30 لغایت 15:30 به صورت مجازی و از طریق پلاتفرم Microsoft Teams برگزار گردید.
این جلسه در راستای شناسایی پتانسیل‌های علمی، آموزشی و پژوهشی دو دانشکده در حوزه‌های مورد علاقه و بررسی امکان برقراری همکاری‌های مشترک در قالب برگزاری دوره‌ها، همایش‌‌ها، انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک و برنامه تبادل دانشجو و استاد برگزارگردید.
در این نشست، از طرف دانشگاه کردستان دکتر صلاح‌الدین  ویسی رئیس دانشکده هنر و معماری، دکتر صالح محمدی عضو هیات علمی گروه معماری،  دکتر هوشمند علیزاده، آقای محمد میرزائی مدیر گروه موسیقی و آقای کژوان ضیا الدینی عضو هیات علمی گروه موسیقی و همچنین از طرف دانشگاه آویرو  دکتر آنا ولسو رئیس دپارتمان هنر و ارتباطات، دکتر یوانا کوینتل مدیر تحقیقات و دوره های دکتری دپارتمان و دکتر آنا فلاویا مدیر موسسه تحقیقات موسیقی حضور داشتند.
  در این جلسه طرفین ابتدا به معرفی دانشکده ها و پتانسیل‌های علمی، آموزشی و پژوهشی دو دانشکده پرداخته و در ادامه در قالب بحث آزاد امکان همکاری‌های مشترک مابین دو دانشکده در قالب برنامه های پژوهشی و آموزشی و انجام پروژه‌های تحقیقاتی مشترک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

 
منبع: مدیریت امور بین‌الملل
 
برچسب‌ها:

مدیریت روابط بین‌الملل و همکاری‌های علمی

ویژه

 
پورتال اخبار