دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان: پتانسیل علمی دانشگاه کردستان در مقوله محیط زیست و اقلیم کاربردی است
دوشنبه، 11 تیر 1397
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان: پتانسیل علمی دانشگاه کردستان در مقوله محیط زیست و اقلیم کاربردی است
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان با اشاره به اینکه دانشگاه کردستان دارای ظرفیت‌های علمی فراوانی در راستای کمک به اجرای طرح‌های حمایتی از محیط‌زیست و اقلیمی است، گفت: باید از این ظرفیت‌ها به بهترین شیوه ممکن بهره گرفت.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان «حسین فیروزی» شامگاه یکشنبه (10 تیر) در جلسه ستاد نجات‌بخشی و احیا دریاچه ارومیه که در محل سالن دولت استانداری برگزار شد اظهار کرد: دریاچه ارومیه به‌عنوان یک اکوسیستم برای همگی شایان اهمیت است و به همین خاطر در راستای پایداری محیط‌زیست از هیچ کوششی فروگزار نخواهیم شد.
وی با اعلام اینکه کردستانی‌ها بیش از همه به این مهم می‌اندیشند و اعتماد دارند که باید قدمی برای احیای دریاچه ارومیه برداشت،گفت: برای احیای دریاچه ارومیه فرهنگ‌سازی لازم است و فرهنگ‌سازی با اقناع افکار عمومی تحقق می‌یابد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان با ذکر اینکه این مهم نیز با ارائه اطلاعات صحیح و منصفانه عمل کردن بر اساس اصول علمی محقق خواهد شد، تصریح کرد: دانشگاه کردستان دارای ظرفیت‌های علمی فراوانی برای کمک به اجرای طرح‌های حمایتی از محیط‌زیست و اقلیمی است.
وی با تأکید بر لزوم بهره گیری از ظرفیت‌ علمی دانشگاه کردستان به بهترین شیوه ممکن، خاطرنشان کرد: در این رابطه ستاد احیا دریاچه ارومیه نیز می‌تواند در راستای تسریع در روند احیا دریاچه از این پتانسیل علمی و توان بالای متخصصان دانشگاهی به نحو شایسته استفاده کند.
 
منبع: روابط عمومی
 
پورتال اخبار
آمار بازدید خبر
کاربران آنلاین 592
امروز 2954
دیروز 5139
ماه جاری 235832
سال جاری 1851293
از ابتدا 8739589
صفحه جاری 354