دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
تصاحب دو سکوی اول و دوم نخستین لیگ IOT منطقه‌ای غرب کشور توسط دانشگاه کردستان
سه‌شنبه، 12 دی 1396
تصاحب دو سکوی اول و دوم نخستین لیگ IOT منطقه‌ای غرب کشور توسط دانشگاه کردستان
در نخستین لیگ منطقه‌ای غرب کشور در حوزه هوشمندسازی اشیاء که به میزبانی دانشگاه بوعلی همدان برگزار شد، دو تیم دندونک و healthcope از دانشگاه کردستان به عنوان دو تیم اول و دوم معرفی شدند و به همراه تیمی از دانشگاه همدان به فینال مسابقات کشوری راه یافتند.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، در نخستین لیگ منطقه‌ای غرب کشور که در زمینه هوشمندسازی اشیاء در دانشگاه بوعلی همدان برگزار شد دو تیم از دانشگاه کردستان موفق به کسب عناوین اول و دوم مسابقات شده و به مرحله فینال کشوری راه یافتند.
اعضای تیم‌های شرکت کننده که به نمایندگی از دانشگاه کردستان در این دوره از مسابقات شرکت کردند شامل زانیار قادری، نیما رحمانی در قالب تیم دندونک و محسن ابراهیم‌زاده، محمود موسی‌زاده، محمد حسین ذنوبی و خسرو اکبری با عنوان تیم healthcope است.
گفتنی است، مسابقات IOT (اینترنت اشیاء) با هدف شناسایی و ایجاد فرصت در راستای ارایه توانمندی‌ و ایده‌های نوین به سرمایه‌گذاران و تجاری‌سازی آنها برگزار می‌شود که برگزیدگان منطقه‌ای به مرحله کشوری که در تهران و در حضور سرمایه‌گذاران برگزار می‌شود راه یافته و در اختتامیه کشوری مسابقات اینترنت اشیاء که در 25 بهمن برگزار می شود شرکت خواهند کرد.
 
منبع: روابط عمومی
 
پورتال اخبار
آمار بازدید خبر
کاربران آنلاین 682
امروز 23350
دیروز 18743
ماه جاری 42093
سال جاری 1217204
از ابتدا 8105500
صفحه جاری 452