دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
مسئول بسیج دانشجویی کردستان: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی کردستان به کرمانشاه اعزام می‌شوند
دوشنبه، 22 آبان 1396
مسئول بسیج دانشجویی کردستان: گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی کردستان به کرمانشاه اعزام می‌شوند
مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان، ضمن ابراز همدردی با آسیب دیدگان زلزله شب گذشته، گفت: از نخستین ساعات وقوع زلزله در استان کرمانشاه گروه‌های جهادی بسیج دانشجویی در آماده باش بوده و ظهر امروز به این استان اعزام می‌شوند. 
علی محمدپناه در گفت و گو با روابط عمومی دانشگاه کردستان، با اشاره به اینکه صبح امروز پروسه ثبت ‌نام از دانشجویان داوطلب برای اعزام به نواحی زلزله‌زده کرمانشاه،  آغاز شده است، اظهارکرد: دانشجویانی که توانایی ارائه خدمات امدادی را دارند در صورت تمایل به دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان مراجعه کنند. 
وی افزود: نیروهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان کردستان در زمان وقوع حوادث طبیعی در حال آماده باش بوده تا بتوانند برای کمک به آسیب دیدگان اعزام شوند. 
مسئول بسیج دانشجویی استان کردستان با اشاره به اعلام آمادگی گروهی از دانشجویان داوطلب بسیج سازندگی نسبت به ارائه خدمات جهادی و کمک رسانی در مناطق زلزله زده، خاطرنشان کرد: این دانشجویان صبح امروز به دفاتر بسیج دانشجویی برای ارائه خدمات به زلزله زدگان استان کرمانشاه مراجعه کردند که پس از بررسی های صورت گرفته و انجام هماهنگی‌های لازم،  ظهر امروز به استان کرمانشاه اعزام خواهند شد.
 
منبع: روابط عمومی
 
پورتال اخبار
آمار بازدید خبر
کاربران آنلاین 1005
امروز 11667
دیروز 23547
ماه جاری 53957
سال جاری 1229068
از ابتدا 8117364
صفحه جاری 525