دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
انتصاب معاون پژوهشی دانشگاه
چهارشنبه، 14 مهر 1395
انتصاب معاون پژوهشی دانشگاه
دکتر فردین اخلاقیان، رئیس دانشگاه در حکمی آقای دکتر حسن بیورانی را به سمت معاون پژوهشی دانشگاه منصوب و از زحمات آقای دکتر عبدالله سلیمی قدردانی نمود. متن انتصاب دکتر بیورانی و تقدیر از دکتر سلیمی به شرح زیر می‌باشد.

برادر ارجمند و گرانقدر جناب آقای دکتر حسن بیورانی
سلام‌علیکم

نظر به مقام علمی، توانمندی، دلسوزی و تجارب ارزنده جنابعالی در حوزه پژوهش، بدین‌وسیله با حفظ سمت آموزشی به مدت دو سال به عنوان معاون پژوهشی دانشگاه منصوب می‌گردید.
 امید است با توکل به خداوند متعال و با همکاری کلیه همکاران ارجمند و فرهیخته هیأت‌علمی و به‌کارگیری تمام ظرفیت‌های موجود نرم‌افزاری و سخت‌افزاری زمینه لازم را در جهت ارتقاء کمی و کیفی پژوهش و به خصوص با تأکید بر پژوهش‌های کاربردی در راستای استفاده از مزیت‌های منطقه‌ای با هدف کارآفرینی، اشتغال‌زایی و اهتمام به حرکت‌های فناورانه با ایجاد و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در راستای تبدیل ایده به پدیده فراهم آورید.
 در این راستا تعامل و ارتباط با بدنه اجرایی استان و تلاش در جهت جوابگویی به چالش‌های پیش روی توسعه استان و با تعریف مأموریت دانشگاه در ایفای نقش کلیدی آن در توسعه استان الزامی و امید است به مدد توانمندی و درایت جنابعالی و به‌کارگیری خرد جمعی مجموعه دانشگاهیان و ظرفیت-های موجود در حوزه معاونت پژوهشی شاهد تحقق این اهداف باشیم.
 توفیق، عزت و سربلندی جنابعالی را در خدمت به نظام جمهوری اسلامی ایران از حی منان خواهانم./آ
 
 فردین اخلاقیان طاب
 رئیس دانشگاهبرادر ارجمند و گرامی استاد گرانمایه و عالی‌قدر جناب آقای دکتر عبدالله سلیمی
سلام‌علیکم

احتراماً، نظر به اصرار و ابراز تمایل چندباره جنابعالی در رابطه با پایان دوره مدیریت در حوزه معاونت پژوهشی دانشگاه که مکرراً ابلاغ فرموده‌اید، بدین‌وسیله از زحمات و تلاش‌های مستمر و بی‌بدیلتان در سال‌های عهده-داری مسئولیت خطیر معاونت پژوهشی که اسباب ارتقاء کمی و کیفی پژوهش در دانشگاه بوده است، صمیمانه قدردانی و سپاسگزاری می‌نمایم.
 یقیناً شکل‌گیری و ساختارمندی نظام پژوهش و تحقیق در دانشگاه کردستان مرهون تلاش و زحمات چندین ساله جنابعالی است. به‌کارگیری فراست و هوش سرشارتان آمیخته با دانش و خرد و پیراسته با اخلاق و تواضع از جنابعالی دانشمندی فرهیخته، محققی برجسته، شخصیتی وزین و مدیری دلسوز ساخته که جامعه علمی کشور بدان مباهات
می‌ورزد و ما نیز مفتخریم که از تلاش‌های مجدانه چنین شخصیت ارزنده‌ای در توسعه دانشگاه خود بهره‌مند بوده‌ایم.
 باورمان بر این است با توجه به دلسوزی و دغدغه همیشگی جنابعالی به توسعه همه‌جانبه دانشگاه و نیز نظر به شناخت و تجربه گرانقدر شما در امورات مختلف دانشگاه، بهره‌مندی از نظرات ارزشمند و کارشناسانه‌ی جنابعالی بیش‌ازپیش ضروری می‌نماید و انتظار دارد در این راستا به عنوان مشاوری امین و نماینده‌ای شایسته در زمینه‌های پژوهشی، آموزشی و امور بین‌الملل دانشگاه را یاری فرمائید.
 از خداوند متعال توفیق روزافزون، سرافرازی و سلامت را برای حضرت‌عالی آرزومندم./آ
فردین اخلاقیان طاب
رئیس دانشگاه
 
منبع: روابط عمومی
 
پورتال اخبار
آمار بازدید خبر
کاربران آنلاین 693
امروز 884
دیروز 18743
ماه جاری 19627
سال جاری 1194738
از ابتدا 8083034
صفحه جاری 3002