دسترسی سریع

فناوری اطلاعات دانشگاه کردستان

دانشگاه کردستان / فناوری اطلاعات
محمد فتحی
محمد فتحی مدیر فناوری
گروه الکترونیک و مخابرات دانشیار
mfathi [at] uok.ac.ir
دپارتمان مهندسی برق - اتاق 215 (3312) داخلی
تماس با ما

احتراماً بدینوسیله به اطلاع همکاران ارجمند می‌رساند با توجه به اینکه در اغلب موارد ممکن است نتوانیم به تماس تلفنی شما عزیزان پاسخ بدهیم، لذا به منظور پاسخگویی به درخواست‌های شما عزیزان ایمیل‌های ذیل در نظر گرفته شده است و تلاش می‌کنیم در اسرع وقت درخواست شما سروران را پاسخ دهیم.

لازم به ذکر است اساتید، کارشناسان و دانشجویان دانشکده‌ها کلیه درخواست‌های خود را به کارشناس مسئول دانشکده مربوطه ارسال نمایند.

یادآوری مهم: رفع مشکلات سیستم‌های شخصی نظیر لپ‌تاپ، گوشی و غیره جزء وظایف کارشناسان دانشگاه نمی‌باشد.

لطفاً درخواست‌های خود را فقط از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید.

ردیف عنوان  کارشناس/مدیر تلفن تماس آدرس الکترونیکی
1 اتوماسیون اداری (به استثناء دانشکده‌ها) شیرین شریعتی 5033

Automation@uok.ac.ir

Paperless@uok.ac.ir

2 اکانت اینترنت (به استثناء دانشکده‌ها) ارسلان ناصری 2314

IBSng@uok.ac.ir

VPN@uok.ac.ir

Internet@uok.ac.ir

3 ایمیل (ایمیل سرور) رضا بهزادپور
2314

Email@uok.ac.ir

Admin@uok.ac.ir

4 آنتی ویروس
- -

Antivirus@uok.ac.ir

5 شبکه وایرلس (پیمانکار) ارسلان ناصری 2314

Wifi@uok.ac.ir

6
خدمات عمومی کامپیوتری (پیمانکار)
 
زانیار امین‌پور
 
 
سامان عبدخدا

09183790715

 
2611

ITService@uok.ac.ir

Hardware@uok.ac.ir

7 شرکت خدمات ماشین‌های اداری (پیمانکار) فواد بهرامی 09187735011

Printer@uok.ac.ir

8 کارشناس مسئول دانشکده منابع طبیعی کاوه وارانی 4390
 k.varani@uok.ac.ir
website@uok.ac.ir
9 گلستان (سیستم خدمات آموزشی) نسترن گدازگر
 داخلی:3259
33660070 

Golestan@uok.ac.ir

Reg@uok.ac.ir

10 وبسایت شخصی اساتید (هاستینگ) شاهین صلواتی

2320

Host@uok.ac.ir

11 سامانه مدیریت امور پژوهشی
شعیب محمودی 5038

sh.mahmodi@uok.ac.ir

12 کارشناس مسئول دانشکده علوم پایه بهاره نوری 2453

it.sci@uok.ac.ir

13 کارشناس دانشکده علوم انسانی سامان عبدخدا 2611

it.hum@uok.ac.ir

14 کارشناس دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی هیرو یزدانپناه 2210

it.lit@uok.ac.ir

15 کارشناس مسئول دانشکده مهندسی - -

it.eng@uok.ac.ir

16 کارشناس دانشکده هنر و معماری حمید عبداللهی و عرفان رحیمی 4373

it.art@uok.ac.ir

17 کارشناس مسئول دانشکده کشاورزی علی آزدیخواه 3318

it.agri@uok.ac.ir