دسترسی سریع

بدنه خبر

دانشگاه کردستان / پورتال اخبار / بدنه خبر
به مناسبت گرامیداشت مقام استاد: اساتید برتر دانشگاه کردستان تجلیل شدند
سه‌شنبه، 18 اردیبهشت 1397
به مناسبت گرامیداشت مقام استاد: اساتید برتر دانشگاه کردستان تجلیل شدند
مراسم نکوداشت اساتید برتر دانشگاه کردستان صبح امروز در آمفی تئاتر مولوی دانشکده علوم انسانی با حضور رئیس دانشگاه، معاونین و اساتید این دانشگاه برگزار شد و از استاد نمونه تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه کردستان، حجت‌الاسلام محمدعلی شیخ‌الاسلامی در آیین نکوداشت اساتید برتر دانشگاه کردستان با اشاره به اینکه معلمین جانها و دلها را می‌پرورانند، گفت: اگر این پرورش رنگ و بوی خدایی داشته باشد، انسان در درخشنده‌ترین جایگاه خود قرار خواهد گرفت.
وی با بیان اینکه استاد شهید مطهری در روشنگری و تعلم جزو الگوهای شاخص است، افزود: آثار شگرف شهید مطهری در احیای تفکر دینی اصیل و بی‌پیرایه و منطبق با نیاز روز جامعه، دستاوردی است که می‌توان با الهام از آن در تربیت انسان‌های والا و عالم تلاش کرد.
مسئول نهاد رهبری دانشگاه کردستان با تأکید بر این فرصت‌ها بسیار محدود هستند، گفت: باید کمال استفاده از این فرصت را برد تا بتوان وظیفه‌ای را که در قبال جامعه بر دوش معلمین گذارده شده است در بالاترین درجه خود ادا کرد.
گفتی است، در پایان این مراسم علاوه بر اینکه از زحمات استاد محمد نادر قصیری و استاد عیسی نخعی به عنوان اساتید شاخص تجلیل شد، از اساتید برتردانشگاه نیز تقدیر به عمل آمد.
 class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg class=FramedImg
 
منبع: روابط عمومی
 
پورتال اخبار
آمار بازدید خبر
کاربران آنلاین 846
امروز 9356
دیروز 14073
ماه جاری 66882
سال جاری 778061
از ابتدا 7666357
صفحه جاری 676