دسترسی سریع

فناوری اطلاعات دانشگاه کردستان

دانشگاه کردستان / فناوری اطلاعات
راه‌های پیشگیری از قربانی باج افزارها شدن
به‌روزرسانی نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه
فراخوان سومین جشنواره علمی پدافند غیرعامل سلمان فارسی (خندق) 96
تغییر در نحوه اتصال به اینترنت در دانشگاه
مقابله با باج افزار WannaCry (بسیار مهم)
گوگل کروم امن ترین مرورگر اینترنتی جهان
نظرسنجی در مورد شارژ اینترنت دانشجویان
راه اندازی هات اسپات برای کاربران شبکه وایرلس
به‌روزرسانی نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه

راه‌های پیشگیری از قربانی باج افزارها شدن

راه‌های پیشگیری از قربانی باج افزارها شدن را حتما مطاعه فرمایید.

یکشنبه 11 تیر 1396
بیشتر »

به‌روزرسانی نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه

نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه به روزرسانی شد.

یکشنبه 11 تیر 1396
بیشتر »

فراخوان سومین جشنواره علمی پدافند غیرعامل سلمان فارسی (خندق) 96

سومین جشنواره علمی پدافند غیر عامل سلمان فارسی (خندق) 96 توسط دانشکده و پژوهشکده پدافند غیر عامل دانشگاه جامع امام حسین (ع) با همکاری سازمان پدافند غیر عامل کشور، هفته اول آبان ماه 96 با حضور جمعی از مقامات کشوری و نظامی برگزار خواهد شد.

چهارشنبه 24 خرداد 1396
بیشتر »

تغییر در نحوه اتصال به اینترنت در دانشگاه

نحوه اتصال به اینترنت در دانشگاه پس از به‌روزسانی اعلام گردید.

دوشنبه 22 خرداد 1396
بیشتر »

مقابله با باج افزار WannaCry (بسیار مهم)

لطفا راه‌های مقابله با باج افزار WannaCry را مطالعه فرمایید و مطابق با آن عمل نمایید.

سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1396
بیشتر »

گوگل کروم امن ترین مرورگر اینترنتی جهان

گوگل کروم امن ترین مرورگر اینترنتی جهان شناخته شد.

دوشنبه 14 فروردین 1396
بیشتر »

نظرسنجی در مورد شارژ اینترنت دانشجویان

نظرسنجی آنلاین در خصوص نحوه شارژ اینترنت دانشجویان در حال برگزاری است.

سه‌شنبه 7 دی 1395
بیشتر »

راه اندازی هات اسپات برای کاربران شبکه وایرلس

راه اندازی سرویس هات اسپات در شبکه وایرلس(HotSpot)

یکشنبه 18 مهر 1395
بیشتر »

به‌روزرسانی نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه

نرم‌افزار تحت وب دفترچه تلفن دانشگاه به روزرسانی شد.

شنبه 17 مهر 1395
بیشتر »
حشمت اله سعیدی
حشمت اله سعیدی مدیر فناوری اطلاعات
mit [at] uok.ac.ir 087-33624010 (2328)
دانشکده علوم انسانی- واحد فناوری اطلاعات دانشگاه
تماس با ما

احتراماً بدینوسیله به اطلاع همکاران ارجمند می‌رساند با توجه به اینکه در اغلب موارد ممکن است نتوانیم به تماس تلفنی شما عزیزان پاسخ بدهیم، لذا به منظور پاسخگویی به درخواست‌های شما عزیزان ایمیل‌های ذیل در نظر گرفته شده است و تلاش می‌کنیم در اسرع وقت درخواست شما سروران را پاسخ دهیم.

لازم به ذکر است اساتید، کارشناسان و دانشجویان دانشکده‌ها کلیه درخواست‌های خود را به کارشناس مسئول دانشکده مربوطه ارسال نمایند.

یادآوری مهم: رفع مشکلات سیستم‌های شخصی نظیر لپ‌تاپ، گوشی و غیره جزء وظایف کارشناسان دانشگاه نمی‌باشد.

لطفاً درخواست‌های خود را فقط از طریق ایمیل با ما در میان بگذارید.

ردیف عنوان سرویس کارشناس/مدیر تلفن تماس آدرس الکترونیکی
1 اتوماسیون اداری (به استثناء دانشکده‌ها) شیرین شریعتی 5033

Automation@uok.ac.ir

Paperless@uok.ac.ir

2 اکانت اینترنت (به استثناء دانشکده‌ها) ارسلان ناصری2314

IBSng@uok.ac.ir

VPN@uok.ac.ir

Internet@uok.ac.ir

3 ایمیل (ایمیل سرور) حمید هرس‌مالی2314

Email@uok.ac.ir

Admin@uok.ac.ir

4 آنتی ویروس
حمید هرس‌مالی2314

Antivirus@uok.ac.ir

5 شبکه وایرلس (پیمانکار) ارسلان ناصری 09181772182

Wifi@uok.ac.ir

6
خدمات عمومی کامپیوتری (پیمانکار)
 
زانیار امین‌پور
 
سامان عبدخدا

09183790715

 
09186645181

ITService@uok.ac.ir

Hardware@uok.ac.ir

7 شرکت خدمات ماشین‌های اداری (پیمانکار) فواد بهرامی 09183779833

Printer@uok.ac.ir

8 گلستان (سیستم خدمات آموزشی) نسترن گدازگر
 داخلی:3259
33660070 

Golestan@uok.ac.ir

Reg@uok.ac.ir

9 پورتال دانشگاه شعیب محمودی 5038

Portal@uok.ac.ir

WebMaster@uok.ac.ir

10 وبسایت شخصی اساتید (هاستینگ) ادریس مرادی

2314

09128440697

Host@uok.ac.ir

11 پایگا‌ه مقالات علمیشعیب محمودی5038

Article@uok.ac.ir

12 کارشناس مسئول دانشکده علوم پایه بهاره نوری 2453

ITSci@uok.ac.ir

13 کارشناس مسئول دانشکده علوم انسانی جهانگیر عزیزی
2330

ITHum@uok.ac.ir

14 کارشناس مسئول دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی نادر شیخ‌احمدی     2598

ITLit@uok.ac.ir

15 کارشناس مسئول دانشکده مهندسی هیرو یزدان‌پناه 3301

ITEng@uok.ac.ir

16 کارشناس مسئول دانشکده هنر و معماری حمید عبداللهی 4373

ITArt@uok.ac.ir

17 کارشناس مسئول دانشکده کشاورزی علی آزدیخواه 3318

ITAgri@uok.ac.ir

18 کارشناس مسئول دانشکده منابع طبیعی علی آزدیخواه 3318

ITNR@uok.ac.ir

19 مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه حشمت‌اله سعیدی 2328

CIO@uok.ac.ir

IT@uok.ac.ir

نظرسنجی در مورد شارژ اینترنت دانشجویان
فرم نظرسنجی روش شارژ اینترنت دانشجویان


[مشاهده نتایج]
گراف کلی اینترنت وایرلس
میزان مصرف اینترنت شبکه داخلی
آمار بازدید صفحه جاری
کاربران آنلاین 1203
امروز 1227
دیروز 16781
ماه جاری 1227
سال جاری 2112137
از ابتدا 3591863
صفحه جاری 51418