دسترسی سریع

سایت‌های کامپیوتر دانشکده علوم انسانی

مرکز کامپیوتر و فناوری اطلاعات

مرکز کامپیوتر دانشکده علاوه بر مدیریت سایت‌های کامپیوتر (که به دانشجویان دو دانشکده علوم انسانی واجتماعی، ادبیات و زبانهای خارجی ارائه خدمات می‌نماید)، عهده دار وظایف ذیل نیز می‌باشد:

  • پشتیبانی و نگهداری سخت‌افزاری رایانه‌های دانشکده و تجهیزات جانبی، و مشاوره در جهت تهیه رایانه‌ها، تأمین و تعویض قطعات با پیکربندی متناسب با نیاز افراد یا واحد مربوطه
  • پشتیبانی و نگهداری نرم‌افزاری رایانه‌های دانشکده و تهیه و نصب نرم‌افزارهای مورد نیاز بخشهای مختلف مانند Spss ،Matlab، نرم‌افزارهای حسابداری و ... و فراهم نمودن امکان استفاده از این نرم‌افزارها بر روی رایانه‌های عمومی سایت دانشکده
  •  پشتیبانی و نگهداری شبکه دانشکده شامل نگهداری، عیب‌یابی و رفع اشکال،  ارائه طرح و نظارت برای توسعه تجهیزات شبکه دانشکده با همکاری و هماهنگی با واحد فناوری اطلاعات دانشگاه به منظور رعایت هرچه بیشتر استانداردهای آن مرکز

 همچنین، در حال حاضر این مرکز علاوه بر دانشکده علوم انسانی واجتماعی به دانشکده ادبیات و زبان‌های خارجی نیز خدمات زیر را ارائه می‌نماید:

  • رفع مشکل ارتباطی شبکه و اینترنت در محل متقاضی
  • نصب ویندوز و نرم‌افزارهای مورد نیاز در مرکز
  • خدمات سخت‌افزاری در مرکز
  • توسعه شبکه متناسب با استانداردهای دانشگاه
  • رفع اشکال سیستم‌های اتوماسیون اداری دانشگاه در بخش کاربر
سایت آموزشی

سایت آموزشی دانشکده مشتمل بر 26 سیستم می‌باشد. همچنین سایت مجهز به ویدئو پروژکتور و وایت‌بورد است. در این سایت کلیه کلاس‌های واحدهای درسی کامپیوتری و آموزش نرم‌افزارهای مختلف درسی و مورد نیاز دانشجویان، توسط اساتید انجام می‌گیرد. همچنین بر حسب نیاز، کارگاه‌های آموزشی جهت همکاران دانشگاهی و هیات علمی دانشکده در سایت مذکور برگزار می‌گردد.

برنامه کاری این سایت از ساعت 8 صبح الی ساعت 18 بعدازظهر می‌باشد.

سایت خواهران
در این سایت تعداد 31 سیستم جدید موجود است که از این تعداد 12 سیستم مخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) و 19 سیستم مخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی می‌باشد که بصورت دائم این سیستم‌ها به اینترنت وصل می‌باشند.
علاوه بر دسترسی به اینترنت، بر روی سیستم‌ها نرم‌افزارهای مختلف آموزشی، کاربردی و درسی نصب می‌باشد که دانشجویان تمرین‌های آموزشی و پروژه های درسی خود را در این سایت انجام می‌دهند.
برنامه کاری سایت از ساعت 8صبح تا ساعت16بعدظهر می‌باشد.
سایت برادران
در این سایت تعداد 32 سیستم جدید موجود است که از این تعداد 13 سیستم مخصوص دانشجویان تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکتری) و 19 سیستم مخصوص دانشجویان مقطع کارشناسی می‌باشد. این سیستم‌ها بصورت دائم به اینترنت وصل می‌باشند. علاوه بر اینترنت، بر روی سیستم‌ها نرم‌افزارهای مختلف آموزشی، کاربردی و درسی نصب می‌باشد.
برنامه کاری سایت از ساعت 8 صبح تا ساعت 16 بعدازظهر است و تمام دانشجویان گروه‌های مختلف آموزشی دانشکده با رزرو وقت قبلی در طول هفته، بیش از 4 ساعت در صورت امکان می‌توانند استفاده نمایند.